Höganäsmixen 2018

Startande lag: 97 - Startande spelare: 194 - Fördelning herrar/damer:74%/26%
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Höganäsmixen 2018

Arrangeras av:     Höganäs Bowlinghall
Telefon: 042 - 33 14 17
E-mail: Fredriksvb@gmail.com
Hemsida: www.hoganasbowling.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Alexander Martinsson Lunds BK Mamba Lördagen den 24 februari 09:00
Lördagen den 24 februari 12:00
Alexander Rosendahl Kulladals BS Lördagen den 3 mars 09:00
Alf Truedsson BS Olymp Fredagen den 2 mars 19:30
Amanda Gadd Spader Dam Lördagen den 3 mars 15:00
Anders Carlsson BS Olymp Fredagen den 2 mars 19:30
Anders Gunnarsson BK Gamsen Tisdagen den 6 mars 18:30
André Engdahl BK Turbanen Lördagen den 3 mars 12:00
André Klingheden Höganäs BC Tisdagen den 20 februari 20:30
Lördagen den 24 februari 12:00
Fredagen den 2 mars 19:30
Söndagen den 4 mars 15:00
Ann-Christine Nilsson Höganäs BC Tisdagen den 6 februari 18:30
Onsdagen den 28 februari 18.00
Anna Andersson Spader Dam Fredagen den 2 mars 19:30
Anton Persson Höganäs BC Söndagen den 18 februari 12:00
Fredagen den 2 mars 19:30
Lördagen den 3 mars 09:00
Lördagen den 3 mars 15:00
Söndagen den 4 mars 09:00
Bernt Gabrielsson BK Spiken Söndagen den 4 mars 12:00
Söndagen den 4 mars 15:00
Birgitta Sjörén Möller Höganäs BC Tisdagen den 13 februari 18:30
Söndagen den 18 februari 15:00
Bjarne Strand Höganäs BC Tisdagen den 13 februari 18:30
Söndagen den 18 februari 15:00
Måndagen den 19 februari 17:30
Fredagen den 2 mars 19:30
Björn Aarenstrup Höganäs BC Tisdagen den 6 februari 18:30
Tisdagen den 13 februari 18:30
Måndagen den 19 februari 17:30
Boris Persson BK Gamsen Tisdagen den 6 februari 18:30
Camilla Andersson BK Hallandia Lördagen den 3 mars 12:00
Camilla Gibrand Höganäs BC Måndagen den 19 februari 17:30
Daniel Johansson BK Astoria Lördagen den 24 februari 12:00
Daniel Pettersson BK Turbanen Lördagen den 3 mars 12:00
Daniel Ströbeck BK Femtionian Tisdagen den 27 februari 18:30
David Eriksson BK Spiken Söndagen den 4 mars 12:00
Söndagen den 4 mars 15:00
Elias Paulsson Höganäs BC Måndagen den 19 februari 17:30
Tisdagen den 27 februari 18:30
Elsa Mattsson Trolle BK Söndagen den 4 mars 12:00
Elvira Lindell Bulltofta BK Lördagen den 3 mars 12:00
Emil Engdahl/Norlander BK Turbanen Lördagen den 3 mars 12:00
Emil Persson Höganäs BC Söndagen den 18 februari 12:00
Måndagen den 19 februari 17:30
Lördagen den 3 mars 15:00
Söndagen den 4 mars 09:00
Emma Halttunen Spader Dam Lördagen den 24 februari 12:00
Lördagen den 3 mars 15:00
Erik Bengtsson IS Göta Tisdagen den 6 mars 18:30
Eva Hedin Höganäs BC Söndagen den 18 februari 12:00
Eva Jönsson Bulltofta BK Söndagen den 4 mars 12:00
Filip Eriksson Höganäs BC Söndagen den 18 februari 15:00
Måndagen den 19 februari 17:30
Tisdagen den 20 februari 20:30
Onsdagen den 28 februari 18.00
Söndagen den 4 mars 09:00
Frank Selander Bulltofta BK Söndagen den 4 mars 12:00
Fredrik Schack von Brockdorff Höganäs BC Tisdagen den 6 februari 18:30
Tisdagen den 13 februari 18:30
Söndagen den 18 februari 12:00
Måndagen den 19 februari 17:30
Lördagen den 24 februari 09:00
Onsdagen den 28 februari 18.00
Söndagen den 4 mars 09:00
Söndagen den 4 mars 12:00
Söndagen den 4 mars 15:00
Frida Sethsson Vimmerby BK Lördagen den 24 februari 12:00
Gert Lundahl BK ABeCe Söndagen den 4 mars 12:00
Göran Åkesson BK Thule Lördagen den 24 februari 09:00
Hugo Videtorp Höganäs BC Tisdagen den 20 februari 20:30
Tisdagen den 27 februari 18:30
Fredagen den 2 mars 19:30
Håkan Nilsson BK Thule Tisdagen den 27 februari 18:30
Söndagen den 4 mars 09:00
Håkan Persson IS Göta Söndagen den 18 februari 12:00
Isidor Torkar Höganäs BC Söndagen den 18 februari 15:00
Jerry Hellgren BK Spiken Söndagen den 4 mars 12:00
Söndagen den 4 mars 15:00
Jimmy Fallesen BK Turbanen Lördagen den 3 mars 12:00
John Mattsson BK Full House Tisdagen den 27 februari 18:30
Tisdagen den 6 mars 18:30
Jonas Jeppsson BK Gamsen Tisdagen den 13 februari 18:30
Jonas Möller Lunds BK Mamba Lördagen den 24 februari 09:00
Lördagen den 24 februari 12:00
Jonas Olsson Höganäs BC Tisdagen den 6 februari 18:30
Söndagen den 4 mars 12:00
Jonathan Johansson Höganäs BC Tisdagen den 6 februari 18:30
Söndagen den 18 februari 15:00
Josefin Nilsson BK Söder Tisdagen den 27 februari 18:30
Jörgen Alm BK Turbanen Lördagen den 3 mars 12:00
Jörgen Larsson Olofströms BS Söndagen den 4 mars 12:00
Karl Wahlgren IS Göta Söndagen den 18 februari 12:00
Lördagen den 24 februari 12:00
Katarina Norlin BK Söder Lördagen den 3 mars 09:00
Kenneth Hellström BK Gamsen Tisdagen den 6 mars 18:30
Kerstin Sjöberg Höganäs BC Söndagen den 18 februari 15:00
Kevin Carlsson BS Olymp Fredagen den 2 mars 19:30
Kevin Lindbladh Höganäs BC Söndagen den 18 februari 15:00
Lördagen den 3 mars 09:00
Klas Strand BK Gamsen Tisdagen den 13 februari 18:30
Lars Linde BK Gamsen Tisdagen den 6 mars 18:30
Lars-Eric Åkesson Höganäs BC Söndagen den 18 februari 15:00
Tisdagen den 20 februari 20:30
Söndagen den 4 mars 09:00
Lena Johansson BK Astoria Lördagen den 24 februari 12:00
Lena Whistleton BK Bells Tisdagen den 6 mars 18:30
Lisa Tallberg Höganäs BC Onsdagen den 28 februari 18.00
Liselott Ekström Höganäs BC Onsdagen den 28 februari 18.00
Magdalena Ohlsson BK Hallandia Lördagen den 3 mars 12:00
Magnus Olofsson BK Femtionian Tisdagen den 13 februari 18:30
Marcus Eriksson Matteus-Pojkarna BK Tisdagen den 6 februari 18:30
Tisdagen den 6 mars 18:30
Marcus Ljungqvist Höganäs BC Tisdagen den 6 februari 18:30
Marie Johnsson Höganäs BC Tisdagen den 6 februari 18:30
Onsdagen den 28 februari 18.00
Marie-Louise Hägneryd BS Olymp Lördagen den 24 februari 09:00
Marina Lövenfält BK Bells Tisdagen den 6 mars 18:30
Martin Ek Bulltofta BK Tisdagen den 20 februari 20:30
Matilda Ahlberg BK Söder Tisdagen den 20 februari 20:30
Mats Ahlgren Bulltofta BK Lördagen den 24 februari 12:00
Mats Olsson BK Full House Söndagen den 4 mars 12:00
Söndagen den 4 mars 15:00
Matti Persson Höganäs BC Tisdagen den 6 februari 18:30
Tisdagen den 13 februari 18:30
Tisdagen den 20 februari 20:30
Söndagen den 4 mars 09:00
Mattias Högberg Kulladals BS Söndagen den 4 mars 15:00
Mattias Johnasson BS Olymp Fredagen den 2 mars 19:30
Mattias Lindqvist Höganäs BC Tisdagen den 27 februari 18:30
Lördagen den 3 mars 09:00
Mattias Möller Höganäs BC Tisdagen den 6 februari 18:30
Tisdagen den 13 februari 18:30
Söndagen den 18 februari 15:00
Lördagen den 3 mars 09:00
Lördagen den 3 mars 12:00
Söndagen den 4 mars 09:00
Michael Johansson Höganäs BC Tisdagen den 6 februari 18:30
Michael Sjöberg Höganäs BC Söndagen den 18 februari 15:00
Michael Wittendorff IS Göta Söndagen den 18 februari 12:00
Mikael Björnberg Höganäs BC Söndagen den 18 februari 15:00
Mikael Olsson BKF Falkenberg Lördagen den 3 mars 12:00
Mikael Thörn IS Göta Tisdagen den 6 mars 18:30
Niklas Assarsson Lunds BK Mamba Lördagen den 24 februari 09:00
Lördagen den 24 februari 12:00
Patrik Ahlgren Bulltofta BK Lördagen den 24 februari 12:00
Fredagen den 2 mars 19:30
Patrik Pettersson Lunds BK Mamba Lördagen den 24 februari 09:00
Lördagen den 24 februari 12:00
Paul Lindfors BK Thule Tisdagen den 27 februari 18:30
Tisdagen den 6 mars 18:30
Per Montén BK Frigg Söndagen den 18 februari 12:00
Peter Nilsson Höganäs BC Tisdagen den 6 februari 18:30
Tisdagen den 27 februari 18:30
Fredagen den 2 mars 19:30
Peter Persson BK Animals Lördagen den 3 mars 12:00
Petra Johansson BK Astoria Lördagen den 24 februari 12:00
Petra Sjöberg Höganäs BC Onsdagen den 28 februari 18.00
Rasmus Edvall IS Göta Söndagen den 18 februari 12:00
Lördagen den 24 februari 12:00
Lördagen den 3 mars 15:00
Rasmus Olofsson BK Femtionian Tisdagen den 13 februari 18:30
Rebecca Lundahl Lunds BK Mamba Söndagen den 4 mars 12:00
Söndagen den 4 mars 15:00
Rickard Sjögren BK Bowino Söndagen den 4 mars 15:00
Robin Gibrand Höganäs BC Tisdagen den 20 februari 20:30
Robin Johansen BK Thule Tisdagen den 6 februari 18:30
Tisdagen den 6 mars 18:30
Robin Persson Bulltofta BK Tisdagen den 20 februari 20:30
Lördagen den 24 februari 12:00
Söndagen den 4 mars 15:00
Robin Persson IS Göta Lördagen den 3 mars 15:00
Sebastian Stridh Höganäs BC Tisdagen den 20 februari 20:30
Sigbritt Preütz Höganäs BC Onsdagen den 28 februari 18.00
Simon Ståål Höganäs BC Tisdagen den 13 februari 18:30
Tisdagen den 20 februari 20:30
Tisdagen den 6 mars 18:30
Sofia Nilsson Höganäs BC Lördagen den 24 februari 09:00
Tisdagen den 6 mars 18:30
Sonny Einarsson BK Turbanen Lördagen den 3 mars 12:00
Timmy Fredriksson BK Full House Tisdagen den 27 februari 18:30
Fredagen den 2 mars 19:30
Tisdagen den 6 mars 18:30
Tina Montén BS Hässle Söndagen den 18 februari 12:00
Tony Larsson BK Animals Lördagen den 3 mars 12:00
Torbjörn Nilsson Höganäs BC Tisdagen den 13 februari 18:30
Måndagen den 19 februari 17:30
Ulf Johansson BK Joker Lördagen den 24 februari 12:00
Uno Svanheden BK Gamsen Tisdagen den 6 mars 18:30
Urban Gunnarsson BKF Falkenberg Lördagen den 3 mars 12:00
Victor Paulsson Höganäs BC Söndagen den 18 februari 15:00
Tisdagen den 20 februari 20:30
Yvonne Berndt BK ABeCe Tisdagen den 6 mars 18:30

TOTALT: 117 SPELARE