Höganäsmixen 2018

Startande lag: 97 - Startande spelare: 194 - Fördelning herrar/damer:74%/26%
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Totala resultat för Höganäsmixen 2018

<< Tillbaka              Skriv ut     
  Namn Klubb   Totalt
resultat
 
1. Timmy Fredriksson BK Full House   3024  
  John Mattsson BK Full House  
2. Lars-Eric Åkesson Höganäs BC   2985  
  Mattias Möller Höganäs BC  
3. Mattias Möller Höganäs BC   2954  
  Kevin Lindbladh Höganäs BC  
4. Anton Persson Höganäs BC   2918  
  Filip Eriksson Höganäs BC  
5. Peter Nilsson Höganäs BC   2917  
  Anton Persson Höganäs BC  
6. Jonas Möller Lunds BK Mamba   2915  
  Niklas Assarsson Lunds BK Mamba  
7. Anton Persson Höganäs BC   2887  
  Emil Persson Höganäs BC  
8. Mattias Lindqvist Höganäs BC   2875  
  Anton Persson Höganäs BC  
9. Camilla Andersson BK Hallandia   2862  
  Urban Gunnarsson BKF Falkenberg  
10. Filip Eriksson Höganäs BC   2861  
  Fredrik Schack von Brockdorff Höganäs BC  
11. Robin Persson IS Göta   2853  
  Rasmus Edvall IS Göta  
12. Hugo Videtorp Höganäs BC   2850  
  Filip Eriksson Höganäs BC  
13. Mattias Möller Höganäs BC   2843  
  Lars-Eric Åkesson Höganäs BC  
14. Robin Johansen Lunds BK Mamba   2841  
  Marcus Eriksson Matteus-Pojkarna BK  
15. Mattias Möller Höganäs BC   2839  
  Elvira Lindell Bulltofta BK  
16. Jonas Olsson Höganäs BC   2826  
  Fredrik Schack von Brockdorff Höganäs BC  
17. Jörgen Alm BK Turbanen   2820  
  Daniel Pettersson BK Turbanen  
18. Fredrik Schack von Brockdorff Höganäs BC   2806  
  Håkan Nilsson BK Thule  
19. Kevin Lindbladh Höganäs BC   2793  
  Filip Eriksson Höganäs BC  
20. Filip Eriksson Höganäs BC   2791  
  Fredrik Schack von Brockdorff Höganäs BC  
21. Sofia Nilsson Höganäs BC   2788  
  Fredrik Schack von Brockdorff Höganäs BC  
22. Karl Wahlgren IS Göta   2786  
  Rasmus Edvall IS Göta  
23. Mikael Olsson BKF Falkenberg   2779  
  Magdalena Ohlsson BK Hallandia  
24. Peter Nilsson Höganäs BC   2765  
  Marcus Ljungqvist Höganäs BC  
25. Alexander Martinsson Lunds BK Mamba   2762  
  Niklas Assarsson Lunds BK Mamba  
26. Emil Persson Höganäs BC   2761  
  Elias Paulsson Höganäs BC  
27. Mikael Thörn IS Göta   2756  
  Erik Bengtsson IS Göta  
28. Mattias Lindqvist Höganäs BC   2753  
  Peter Nilsson Höganäs BC  
29. André Klingheden Bulltofta BK   2752  
  Patrik Ahlgren Bulltofta BK  
30. Robin Johansen Lunds BK Mamba   2748  
  Marcus Eriksson Matteus-Pojkarna BK  
31. Matilda Ahlberg BK Söder   2746  
  André Klingheden Bulltofta BK  
32. Matti Persson Höganäs BC   2741  
  Boris Persson BK Gamsen  
33. Fredrik Schack von Brockdorff Höganäs BC   2740  
  Jonas Olsson Höganäs BC  
34. Bernt Gabrielsson BK Spiken   2738  
  Mats Olsson BK Full House  
35. Rebecca Lundahl Lunds BK Mamba   2738  
  Fredrik Schack von Brockdorff Höganäs BC  
36. Lena Johansson BK Astoria   2736  
  Ulf Johansson BK Joker  
37. Mattias Möller Höganäs BC   2731  
  Fredrik Schack von Brockdorff Höganäs BC  
38. Bernt Gabrielsson BK Spiken   2727  
  Mats Olsson BK Full House  
39. Emma Halttunen Spader Dam   2725  
  Rasmus Edvall IS Göta  
40. Magnus Olofsson BK Turbanen   2722  
  Rasmus Olofsson BK Femtionian  
41. Timmy Fredriksson BK Full House   2717  
  John Mattsson BK Full House  
42. Timmy Fredriksson BK Full House   2713  
  Anna Andersson Spader Dam  
43. Bjarne Strand Höganäs BC   2712  
  Hugo Videtorp Höganäs BC  
44. Torbjörn Nilsson Höganäs BC   2701  
  Matti Persson Höganäs BC  
45. Sebastian Stridh Höganäs BC   2698  
  Victor Paulsson Höganäs BC  
46. Simon Ståål Höganäs BC   2685  
  Lars-Eric Åkesson Höganäs BC  
47. Emil Persson Höganäs BC   2669  
  Matti Persson Höganäs BC  
48. Matti Persson Höganäs BC   2664  
  Robin Gibrand Höganäs BC  
49. Frida Sethsson Vimmerby BK   2660  
  Karl Wahlgren IS Göta  
50. Mattias Johnasson BS Olymp   2658  
  Alf Truedsson BS Olymp  
51. Björn Aarenstrup Höganäs BC   2653  
  Simon Ståål Höganäs BC  
52. Jonas Möller Lunds BK Mamba   2650  
  Patrik Pettersson Lunds BK Mamba  
53. Mattias Möller Höganäs BC   2646  
  Björn Aarenstrup Höganäs BC  
54. Håkan Persson IS Göta   2646  
  Michael Wittendorff IS Göta  
55. Alexander Rosendahl Kulladals BS   2645  
  Katarina Norlin BK Söder  
56. Anton Persson Höganäs BC   2642  
  Emil Persson Höganäs BC  
57. Petra Johansson BK Astoria   2641  
  Daniel Johansson BK Astoria  
58. Anders Carlsson BS Olymp   2639  
  Kevin Carlsson BS Olymp  
59. Robin Persson Bulltofta BK   2637  
  André Klingheden Bulltofta BK  
60. Torbjörn Nilsson Höganäs BC   2635  
  Björn Aarenstrup Höganäs BC  
61. Simon Ståål Höganäs BC   2630  
  Sofia Nilsson Höganäs BC  
62. Victor Paulsson Höganäs BC   2621  
  Jonathan Johansson Höganäs BC  
63. Patrik Ahlgren Bulltofta BK   2616  
  Mats Ahlgren Bulltofta BK  
64. Alexander Martinsson Lunds BK Mamba   2610  
  Patrik Pettersson Lunds BK Mamba  
65. Rebecca Lundahl Lunds BK Mamba   2609  
  Gert Lundahl BK ABeCe  
66. Hugo Videtorp Höganäs BC   2595  
  Elias Paulsson Höganäs BC  
67. Emil Engdahl/Norlander BK Turbanen   2585  
  André Engdahl BK Turbanen  
68. Amanda Gadd Spader Dam   2578  
  Emma Halttunen Spader Dam  
69. André Klingheden Bulltofta BK   2564  
  Robin Persson Bulltofta BK  
70. Josefin Nilsson BK Söder   2563  
  Daniel Ströbeck BK Femtionian  
71. Peter Persson BK Animals   2559  
  Tony Larsson BK Animals  
72. Yvonne Berndt Pilgårdens BC   2557  
  Paul Lindfors BK Thule  
73. Martin Ek Bulltofta BK   2549  
  Robin Persson Bulltofta BK  
74. Uno Svanheden BK Gamsen   2537  
  Anders Gunnarsson BK Gamsen  
75. Bjarne Strand Höganäs BC   2535  
  Birgitta Sjörén Möller Höganäs BC  
76. Lisa Tallberg Höganäs BC   2532  
  Petra Sjöberg Höganäs BC  
77. Jörgen Larsson Karlskrona BK   2524  
  Elsa Mattsson Trolle BK  
78. Bjarne Strand Höganäs BC   2523  
  Birgitta Sjörén Möller Höganäs BC  
79. Eva Jönsson Scandinavia BC   2520  
  Frank Selander Bulltofta BK  
80. Jonathan Johansson Höganäs BC   2518  
  Michael Johansson Höganäs BC  
81. Ann-Christine Nilsson Höganäs BC   2506  
  Marie Johnsson Höganäs BC  
82. Tina Montén BS Hässle   2506  
  Per Montén BK Frigg  
83. Marina Lövenfält BK Bells   2486  
  Lena Whistleton BK Bells  
84. Jimmy Fallesen BK Turbanen   2467  
  Sonny Einarsson BK Turbanen  
85. David Eriksson BK Spiken   2454  
  Jerry Hellgren BK Spiken  
86. David Eriksson BK Spiken   2453  
  Jerry Hellgren BK Spiken  
87. Michael Sjöberg Höganäs BC   2436  
  Kerstin Sjöberg Höganäs BC  
88. Bjarne Strand Höganäs BC   2419  
  Camilla Gibrand Höganäs BC  
89. Ann-Christine Nilsson Höganäs BC   2414  
  Marie Johnsson Höganäs BC  
90. Göran Åkesson Lunds BK Mamba   2413  
  Marie-Louise Hägneryd BS Olymp  
91. Sigbritt Preütz Höganäs BC   2409  
  Liselott Ekström Höganäs BC  
92. Fredrik Schack von Brockdorff Höganäs BC   2402  
  Eva Hedin Höganäs BC  
93. Isidor Torkar BK Nordkap   2358  
  Mikael Björnberg Höganäs BC  
94. Håkan Nilsson BK Thule   2358  
  Paul Lindfors BK Thule  
95. Rickard Sjögren BK Bowino   2231  
  Mattias Högberg Kulladals BS  
96. Jonas Jeppsson BK Gamsen   2218  
  Klas Strand BK Gamsen  
97. Lars Linde BK Gamsen   2116  
  Kenneth Hellström BK Gamsen